KEI po roce opět na Štěrkovna Open Music

Festival ŠTĚRKOVNA OPEN MUSIC a KATEDRA ENVIRONMENTÁLNÍHO INŽENÝRSTVÍ opět spojují síly!

Tento festival není jen o hudbě – je to oslava udržitelnosti, zábavy a mimořádných projektů! Přijďte si užít skvělou atmosféru od 25. do 27. července 2024 v malebném prostředí Hlučínského jezera. Na pódiu se představí hvězdy jako Ewa Farna, No Name, Rybičky 48, Olympic a mnoho dalších!

Již podruhé přiloží Katedra environmentálního inženýrství ruce k dílu. V letošním roce se budeme podílet ve spolupráci s festivalem na výpočtu uhlíkové stopy. A to není všechno! Na stánku KEI se můžete těšit na oblíbený vodní bar a kreativní dílničku pro děti. Přijďte si odpočinout, osvěžit se a užít si nezapomenutelné chvíle!

Těšíme se na vás na ŠTĚRKOVNA OPEN MUSIC 2024! Připojte se a podpořte trvale udržitelnou zábavu.

Vloženo: 24. 7. 2024